od 12.101 Kč
Book Now

Hasfjord III chata

Hasvik, Norway
Nehodnoceno

Doba trvání

10 dní

Typ vody

Slaná voda

Maximálně osob

8

Jazyky

Angličtina, Norština

Přehled

Cena za deset dní pro 6-8 osob včetně dvou lodí 6m 50Hp Yamaha je 40.500,–NOK.
V ceně je ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid.
Pro rybáře cestující letecky do Hasviku je připraven transfer Hasvik – Hasfjord za 1000,-NOK tam i zpět.

Chata se nachází v Hasfjordu, kde se dá lovit i za velmi špatného počasí. Ubytováni budete v této luxusní chatě, kde se pohodlně vyspí 6–8 rybářů. Chata má čtyři ložnice, obrovskou kuchyň se dvěma sporáky a velkým jídelním stolem, obývák, 2× WC, koupelnu 2x sprchový kout a pračku.
Pro vaše úlovky jsou připraveny dva 600l mrazáky.

Vzdálenost mola s loděmi je pouhých 10m.
Chata je na samotě mezi obrovskými kopci s tekoucími vodopády. Každá loď je vybavena plastovým vodě odolným boxem se sadou raket pro případ nouze.
Majitel se zabývá chovem tažných psů Husky, kteří mají kotce v blízkosti ubytování.

Přístav, filetárna, lodě a námořní mapa
Hliníkové lodě 6m, motor Yamaha čtyřtakt 50Hp s elektrickým startem a volantem. Loď je vybavena echolotem a GPS s námořní mapou Garmin. V paměti GPS jsou uloženy waypoints, kde se loví velké ryby.

POPIS
Chcete vidět Aljašku a nechcete cestovat letecky přes Atlantik? Vypravte se na jedno z nejsevernějších míst Evropy – ostrov Soroya. Uvnitř ostrova nejsou žádné cesty, povrch ostrova je velmi hormatý a ukrývá více než tisíc sladkovodních jezer a v 80% z nich nikdo nikdy nechytal.
Vzdálenost z ČR cca 3400km. Tento jedinečný ostrov omývají vody Barentsova moře, což znamená, že se zde celoročně zdržují exepláře obrovských matečných tresek obecných 130cm-160cm. Dostanete voucher přímo od majitele chat. Poradíme Vám horká místa, kde si dobře zachytáte za každého počasí. Ostrov Soroya patří mezi nejlepší místa na světě pro lov obrovských exemplářů tresky obecné a halibuta.
Sørøya je jedinečná v hlubokomořském rybolovu, hlavní sezóna trvá celý rok! Ostrov Soroya patří mezi nejlepší místa na světě pro lov obrovských exemplářů tresky obecné a halibuta.

Od března až do dubna připlouvá treska k fjordům, aby se vytřela. Moře se prakticky vaří. Arktické klima nabízí zimní bouře tak tvrdé, že neuvidíte špičku nosu, ale také klidné moře a jasnou oblohu. Přestože můžete pobýt v přístavu i několik dní kvůli špatnému počasí, máte velikou šanci zde ulovit trofejní rybu právě v těchto měsících.
Tato sezóna je pro ty nejnáročnější ze všech!
Květen, červen a červenec nabízí nejstabilnější rybářské počasí a krásné západy slunce. To znamená dlouhé jasné dny a nekonečný čas pro rybolov. Sen o velké tresce sem v létě přitahuje nejvíce hlubinných rybářů. Kromě pronásledování velké tresky může léto nabídnout intenzivní boj s velkými rybami nebo hon na velikého halibuta. Halibut je záhadná ryba, o níž vědci ví jen velmi málo. Někteří se toulají, zatímco jiní zůstávají celý život na malém území. Populace halibuta v okolí Sørøya v posledních letech rostla. Pro mnoho našich hostů je snem obrovský halibut až 100 kilogramů velký. Malí halibuti do 40 kilogramů se vyskytují hlavně v mělčích vodách a lze je chytat po celou sezónu. Obrovský halibut však zůstává v hlubších vodách po většinu roku, ale na konci léta se přesouvá do mělčích vod, aby se zde živil. Pokud patříte mezi ty, kteří sní o zápase s obřím halibutem, dobré měsíce jsou srpen a září. Souboj s tímto obrem je konečnou zkouškou mužnosti.

Naši hostitelé vám vždy poskytnou pomoc a radu v oblasti rybářských revírů.

Jsme rádi, že se můžeme podělit o své znalosti a zkušenosti.
Big Fish Adventure – Hasvik Hotel a ubytování v domech je jedním z nejstarších a nejznámějších poskytovatelů hlubinného rybolovu v severním Norsku. Pro mořský hlubinný rybolov není lepší místo než Sørøya. Krajina je drsná, ohromující a téměř nedotčená. Voda je čistá a plná ryb.Nacházíme se daleko na severu, hned vedle Barentsova moře. Arktická krajina nabízí kouzelné západy slunce a polární noci s magickou polární září v zimě. Zde se splní vaše sny o obřích treskách, obludném vlku nebo velkém halibutu.

Jak se k nám dostanete
Letadlem
Každý den kromě soboty jsou lety z Tromsø na letiště Hasvik a zpět, spojené s lety SAS z / do Osla a mezinárodní lety. Letové řády najdete na www.wideroe.no
Autem
Mnoho našich hostů z Evropy k nám jezdí vlastními auty. Rádi Vám poradíme s cestou.

Ubytování a transfer

Zahrnuto/nezahrnuto v ceně

  • Ubytování
  • Ložní prádlo
  • Ručníky
  • Závěrečný úklid
  • Doprava
  • Strava
  • Transfer z letiště

Místo loviště

Hasvik, Norway

Hodnocení

0/5
Nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Vynikající
0
Velmi dobře
0
Průměrné
0
Slabé
0
Příšerné
0
Zobrazeno 1 - 0 z celkem 0

Napsat hodnocení

od 12.101 Kč
za osobu

Poptávka

    Také by se Vám mohlo líbit