od 17.051 Kč
Book Now

Hytte chata

Hasvik, Norway
Nehodnoceno

Doba trvání

10 dní

Typ vody

Slaná voda

Maximálně osob

6

Jazyky

Angličtina, Norština

Přehled

Cena pronájmu chaty pro 6 lidí na 10 dní je 42.800,–NOK včetně dvou hliníkových člunů 50HP Yamaha.
Cena pronájmu chaty pro 4 lidi na 10 dní je 29.200,-NOK včetně jedné hliníkové lodi 50HP Yamaha.

Chata se nachází se necelých 300m od moře.
V chatě jsou 3 ložnice po 2 lůžkách.
Součástí pronájmu chaty jsou 2 hliníkové lodě Kvaerno 50Hp vybavené echolotem s GPS a námořní mapou.
Vzdálenost přístavu od chaty je cca 300m. Každá loď je vybavena plastovým vodě odolným boxem se sadou raket pro případ nouze.
Hned vedle kotviště lodí se nachází krytá filetárma s mrazáky.

Přístav, filetárna, lodě a námořní mapa
2 hliníkové lodě Kvaerno 50Hp s echolotem, GPS a námořní mapou
Každá loď je vybavena plastovým vodě odolným boxem se sadou raket pro případ nouze.
Hned vedle kotviště lodí se nachází krytá filetárma s mrazáky.

POPIS
Chcete vidět Aljašku a nechcete cestovat letecky přes Atlantik? Vypravte se na jedno z nejsevernějších míst Evropy – ostrov Soroya. Uvnitř ostrova nejsou žádné cesty, povrch ostrova je velmi hornatý a ukrývá více než tisíc sladkovodních jezer a v 80% z nich nikdo nikdy nechytal.
Vzdálenost z ČR cca 3400km. Tento jedinečný ostrov omývají vody Barentsova moře, což znamená, že se zde celoročně zdržují exempláře obrovských matečných tresek obecných 130cm-160cm. Dostanete voucher přímo od majitele chat. Poradíme Vám horká místa, kde si dobře zachytáte za každého počasí. Ostrov Soroya patří mezi nejlepší místa na světě pro lov obrovských exemplářů tresky obecné a halibuta.
Sørøya je jedinečná v hlubokomořském rybolovu, hlavní sezóna trvá celý rok! Ostrov Soroya patří mezi nejlepší místa na světě pro lov obrovských exemplářů tresky obecné a halibuta.

Od března až do dubna připlouvá treska k fjordům, aby se vytřela. Moře se prakticky vaří. Arktické klima nabízí zimní bouře tak tvrdé, že neuvidíte špičku nosu, ale také klidné moře a jasnou oblohu. Přestože můžete pobýt v přístavu i několik dní kvůli špatnému počasí, máte velikou šanci zde ulovit trofejní rybu právě v těchto měsících.
Tato sezóna je pro ty nejnáročnější ze všech!
Květen, červen a červenec nabízí nejstabilnější rybářské počasí a krásné západy slunce. To znamená dlouhé jasné dny a nekonečný čas pro rybolov. Sen o velké tresce sem v létě přitahuje nejvíce hlubinných rybářů. Kromě pronásledování velké tresky může léto nabídnout intenzivní boj s velkými rybami nebo hon na velikého halibuta. Halibut je záhadná ryba, o níž vědci ví jen velmi málo. Někteří se toulají, zatímco jiní zůstávají celý život na malém území. Populace halibuta v okolí Sørøya v posledních letech rostla. Pro mnoho našich hostů je snem obrovský halibut až 100 kilogramů velký. Malí halibuti do 40 kilogramů se vyskytují hlavně v mělčích vodách a lze je chytat po celou sezónu. Obrovský halibut však zůstává v hlubších vodách po většinu roku, ale na konci léta se přesouvá do mělčích vod, aby se zde živil. Pokud patříte mezi ty, kteří sní o zápase s obřím halibutem, dobré měsíce jsou srpen a září. Souboj s tímto obrem je konečnou zkouškou mužnosti.

Naši hostitelé vám vždy poskytnou pomoc a radu v oblasti rybářských revírů.

Jsme rádi, že se můžeme podělit o své znalosti a zkušenosti.
Big Fish Adventure – Hasvik Hotel a ubytování v domech je jedním z nejstarších a nejznámějších poskytovatelů hlubinného rybolovu v severním Norsku. Pro mořský hlubinný rybolov není lepší místo než Sørøya. Krajina je drsná, ohromující a téměř nedotčená. Voda je čistá a plná ryb.Nacházíme se daleko na severu, hned vedle Barentsova moře. Arktická krajina nabízí kouzelné západy slunce a polární noci s magickou polární září v zimě. Zde se splní vaše sny o obřích treskách, obludném vlku nebo velkém halibutu.

Jak se k nám dostanete
Letadlem
Každý den kromě soboty jsou lety z Tromsø na letiště Hasvik a zpět, spojené s lety SAS z / do Osla a mezinárodní lety. Letové řády najdete na www.wideroe.no
Autem
Mnoho našich hostů z Evropy k nám jezdí vlastními auty. Rádi Vám poradíme s cestou.

Ubytování

Zahrnuto/nezahrnuto v ceně

  • Ubytování
  • Ložní prádlo
  • Ručníky
  • Závěrečný úklid
  • Doprava
  • Strava
  • Transfer z letiště

Místo loviště

Hasvik, Norway

Hodnocení

0/5
Nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Vynikající
0
Velmi dobře
0
Průměrné
0
Slabé
0
Příšerné
0
Zobrazeno 1 - 0 z celkem 0

Napsat hodnocení

od 17.051 Kč
za osobu

Poptávka

    Také by se Vám mohlo líbit