Můj příběh

Myšlenka pro vytvoření jednotného vyhledávače rybářských lokalit vznikla již dříve. Rybolov je mým koníčkem a životním stylem, ale vyhledání kvalitních zahraničních lokalit, bylo někdy nad mé síly. Doufám, že tímto počinem usnadním cestu za rybařením dalším podobným nadšencům.

Portál Fishtime.cz není cestovní agenturou, je pouze nástrojem k vyhledávání nových rybářských možností. Za naše služby zákazník neplatí. Rádi Vám poradíme a pomůžeme při Vašich cestách za vysněnými rybami.

Jiří Novák, zakladatel

Doporučuje tento portál

Hokejová legenda, vítěz olympijských her Nagano 1998, držitel titulu mistra české extraligy, generální manager české hokejové reprezentace, dlouhá léta působil v NHL. Je vášnivým rybářem tělem i duší a hlavně je naším fanouškem. Nejoblíbenější způsoby rybolovu – přívlač.

Martin Ručinský, hokejista

20+

partnerů

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a místními experty z celého světa, abychom vám mohli připravit dokonalý zážitek z rybolovu!

800+

FishTime přátel

Více než 800 kolegů a kamarádů s námi sdílí zkušenosti a cestování za nejlepšími úlovky světa. Zároveň nám pomáhají s místy, o kterých se jen tak někdo nedozví.

80+

lokalit

Rezervujte si cestu z naší nabídky. Dáváme záruky a jistoty všem našim zákazníkům. Na Vás bude si jen užívat.

24/7

k dispozici

Toužíte po rodinné dovolené? Chcete stmelit tým? Chcete se naučit, nebo zdokonalit v technikách ? Pomůžeme Vám najít to správné místo právě pro Vás.