Šikovný vyhledávač rybářských lokalit, který funguje rychle a ZDARMA

Existuje celá řada cestovních agentur nabízejících rybářské destinace, které vám zařídí kompletní rybářskou dovolenou den po dni, pomalu hodinu po hodině. Takovéto dovolené jsou fajn, ale ne tak úplně pro každého. Mnoho rybářů preferuje spíše volnost a soukromí. Jet si, kam zrovna člověk chce, chytat ryby které chce, a užívat si dobrodružství se svými nejbližšími.

 

Další podstatnou věcí je cena. Dovolené přes cestovní agentury jsou obvykle výrazně dražší, než dovolená tzv. na vlastní pěst. A právě portálů či vyhledávačů rybářských lokalit po celém světě je velmi málo. Právě to ale změnila společnost Fishtime.cz.

Jedná se o portál, který za vás vyhledává ověřené lokality, rezervuje ubytování, lodě, rybářské licence a další potřebné věci.

Doporučí nejlepší cestu, trajekt, letenku, návnady, oblečení, vybavení a jiné.

Zákazník se nemusí bát jazykové bariéry a špatně vybrané lokality. Vše se řeší v českém nebo anglickém jazyce.

Portál inzeruje pouze ověřené provozovatele.

Největší výhodou je, že portál s širokým výběrem lokalit je pro všechny zcela zdarma. Lokality nabízí za stejné ceny, které získáte přímo od provozovatelů či majitelů rybářských kempů, chat, apartmánů a dalších, a tak nezaplatíte ani korunu navíc.

 

„Neztrácejte svůj čas, chytejte.“

Jak to funguje?

Pro vyhledání vaší vysněné lokality můžete využít přehledné filtry na úvodní stránce portálu. Díky filtrům si můžete vyhledat váš oblíbený typ vody, typ rybaření nebo destinaci. Zároveň se můžete inspirovat nejvíce navštěvovanými destinacemi, které také najdete přímo na úvodní stránce.

Nabídka lokalit je velmi pestrá a zajímavá. Nutno dodat, že zde nenaleznete pouze místo, mapu a jakou rybu ulovíte. Dostane se vám podrobného a pečlivého přehledu, co vše můžete na vámi zvolené lokalitě očekávat.

Mimo jiné se také dočtete o pravidlech lovu, provozní době, technice lovu, okolí a ceníku. Tedy nemusíte žádné informace zbytečně dohledávat. K pokochání jsou u každého místa přiložené fotografie samotných rybářů s úlovkem.

Dále už stačí jen zaslat poptávku, a portál za vás vše potřebné zařídí.

Samozřejmě zde nechybí ani možnost ubytování, které je taktéž přesně specifikováno a dostatečně okomentováno.

Fishtime tým se snaží uspokojit každého příchozího na svůj portál. A především, co je důležité dodat, je to, že vyhledávání nebylo nikdy jednodušší.

Provozovatelé portálu stále objevují nová místa a přidávají je do nabídky, a pokud rybář nenajde svou lokalitu, rádi mu s hledáním pomůžou.

Novou službou portálu jsou průvodci. Pokud si nejste jistí svými rybářskými zkušenostmi nebo si je chcete zlepšit, portál vám doporučí česky hovořícího průvodce na vaši výpravu.

 

Zakladatel, vize a plány portálu FISHTIME.CZ do budoucna

Bez rybářských zkušeností Jiřího Nováka, zakladatele portálu, by nebyl Fishtime tam, kde je dnes. Rybolov je jeho koníčkem, vášní a životním stylem.

Sám měl kdysi potíže s vyhledáváním rybářských lokalit a cítil to jako velký hendikep při výběru rybářské destinace. Právě to bylo impulsem k vytvoření jednotného vyhledávače rybářských lokalit.

Vizí portálu je především cenová relace. Přijdou si na své ti rybáři, kteří nechtějí za dovolenou utrácet větší množství peněz a chtějí se vyhnout zbytečným poplatkům či drahému průvodci.

Zároveň portál nabízí i dražší rybářské pobyty, především v zahraničí, ale i přesto se snaží zaměřit na cenově dostupnější možnosti.

Co se týče plánů do budoucna, snaží se vyhledávat nové atraktivní lokality, které budou všem dostupné i po vlastní ose. Jednou z myšlenek je podpořit zahraniční provozovatele rybářských služeb. Důvodů je hned několik, a jedním z nich je ulevit českým vodám od náporu rybářů.

Rybaření totiž čím dál více nabývá na popularitě a rybářů na vodách stále přibývá, což vnímá sám zakladatel.

Fishtime si rychle získal své fanoušky a podporovatele. Proto ani vy neváhejte a prozkoumejte portál a všechno, co nabízí.

Můj příběh

Myšlenka pro vytvoření jednotného vyhledávače rybářských lokalit vznikla již dříve. Rybolov je mým koníčkem a životním stylem, ale vyhledání kvalitních zahraničních lokalit, bylo někdy nad mé síly. Doufám, že tímto počinem usnadním cestu za rybařením dalším podobným nadšencům.

Portál Fishtime.cz není cestovní agenturou, je pouze nástrojem k vyhledávání nových rybářských možností. Za naše služby zákazník neplatí. Rádi Vám poradíme a pomůžeme při Vašich cestách za vysněnými rybami.

Jiří Novák, zakladatel

Doporučuje tento portál

Hokejová legenda, vítěz olympijských her Nagano 1998, držitel titulu mistra české extraligy, generální manager české hokejové reprezentace, dlouhá léta působil v NHL, olympijský vítěz z Nagana 1998, mistr světa a členem síně slávy.

Je vášnivým rybářem tělem i duší, skvělým kamarádem a fanouškem vyhledávače Fishtime.cz.

Nejoblíbenější způsoby rybolovu – přívlač.

Martin Ručinský

Doporučuje tento portál

Hokejová legenda, český útočník, manažer, otec a vášnivý rybář. Vítěz české extraligy, hráč finské SM-ligy, KHL, švýcarské NLA a v neposlední řadě NHL v USA. Mistr titulu Superligy v Rusku, ligového titulu s klubem HC Davos a následně s SC Bern ve Švýcarsku.

Skvělý rybář, úžasný člověk a kamarád, který má srdce na správném místě. Letité rybářské zkušenosti jak z ČR, tak zahraničí.

Nejoblíbenější způsoby rybolovu – přívlač, plavaná

Jaroslav Bednář

100+

partnerů

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a místními experty z celého světa, abychom vám mohli připravit dokonalý zážitek z rybolovu!

1000+

FishTime přátel

Více než 800 kolegů a kamarádů s námi sdílí zkušenosti a cestování za nejlepšími úlovky světa. Zároveň nám pomáhají s místy, o kterých se jen tak někdo nedozví.

100+

lokalit

Rezervujte si cestu z naší nabídky. Dáváme záruky a jistoty všem našim zákazníkům. Na Vás bude si jen užívat.

24/7

k dispozici

Toužíte po rodinné dovolené? Chcete stmelit tým? Chcete se naučit, nebo zdokonalit v technikách ? Pomůžeme Vám najít to správné místo právě pro Vás.