od €1,995,00
Book Now

Campeche

Campeche, Mexiko
Nehodnoceno

Doba trvání

5 nocí

Typ vody

Slaná voda

Maximálně osob

16

Jazyky

Angličtina

Přehled

Chata Tarpon Coast

Pro rybáře, kteří chtějí lovit mladé tarpony za běhu, má Tarpon Coast přístup k nejplodnějšímu lovu tarponů v Karibiku a pravděpodobně i na světě.

Plošiny s mořskou trávou protkané bezpočtem zátok lemovaných mangrovovými porosty činí z této destinace nutnost na seznamu každého muškaře.

Nachází se na Isla Arena, na nejsevernější hranici státu Campeche, a je daleko od jiných chat nebo výletníků z Campeche City.

Jediné další lodě, se kterými se pravděpodobně setkáte, jsou místní rybáři zaměřující se na kraby a lastury.

 

UBYTOVÁNÍ

Chata Tarpon Coast se nachází na pláži v nové dvoupatrové budově se čtyřmi pokoji. Všechny jsou obrácené k pláži a mají výhled na oceán. Každý prostorný, nadměrně velký pokoj má dvě manželské postele a velké soukromé koupelny. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, stropními ventilátory, úložnými skříněmi a stoly pro přípravu vybavení. Denní úklidová služba udržuje pokoj čistý a vyměňuje ručníky a balenou vodu. Přestože je zde samostatná formální jídelna, většina hostů si užívá posezení ve stínu palapy na pobřeží oceánu.

Jídla se připravují ve formální budově jídelny a podávají se pod širým nebem. Snídaně začíná v 5:00. Oběd je na lodi. Večeře jsou tradiční pokrmy z mořských plodů připravované pod bedlivým dohledem šéfkuchaře.

 

RYBÁŘSKÝ PROGRAM

Program muškaření v Tarpon Coast je založen na přílivu a odlivu. Podle přílivu a odlivu se určuje program rybolovu. Buď celodenní rybolov na lodi, či rozdělený den na mělkých plošinách. Ve dnech rozdělených budete rybařit v 6:00 na mělčinách Oceanside, vrátíte se pozdě ráno na siestu a oběd a pak se v pozdním odpoledni vydáte na ryby v nedalekých zátokách až do setmění.

 

Muškaření se provádí s plovoucími šňůrami s 8 nebo 9 zátěžovými muškařskými pruty. Všichni průvodci v Tarpon Coast se narodili a vyrostli na Isla Arena. Muškařští průvodci důvěrně znají oblast a mnoho tarponových zvyklostí.

Rybolov se provádí z tradičních mexických člunů (pangas). Pangas disopnuje dostatkem místa a suchými skladovacími prostory.

 

CENÍK

6 nocí/5 dní rybaření: 2 162 USD na osobu při obsazení dvěma osobami

6 nocí/5 dní rybaření: 3 325 USD při obsazení jednou osobou v soukromém pokoji a člunu.

 

K dispozici jsou delší nebo kratší pobyty. Pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

Zahrnuto je ubytování a veškerá strava v chatě, rybolov s průvodcem, nealkoholické nápoje, poplatky za hosty, rybářské licence a internet.

Nezahrnuje pozemní dopravu z Meridy, hotely nebo stravování v Meridě, alkoholické nápoje, spropitné pro personál nebo prádelnu.

 

PODROBNOSTI O CESTOVÁNÍ

Letět přímo na mezinárodní letiště Merida (MID) je nejjednodušší a nejpřímější způsob cestování. Z Prahy či Vídně lety s 2 přestupy. Všichni cizí státní příslušníci jsou povinni mít platný cestovní pas, jehož platnost nevyprší do šesti měsíců od data vaší cesty.

V závislosti na čase vašeho příjezdu do Meridy si můžete vybrat mezi noclehem v Meridě nebo soukromým transferem přímo do chaty. Doba přesunu se pohybuje mezi 90 minutami a dvěma hodinami.

Pokud se rozhodnete přespat v Meridě, můžete cestu do Tarpon Coast spojit s jednodenní výlet do krásných mayských ruin Uxmal.

Možná budete v pokušení letět do Cancúnu kvůli levnějším letům. Počítejte však s tím, že pozemní přesuny budou trvat 6 hodin a stát cca 750 USD.

RYBÁŘSKÝ PROGRAM

V zálivu Ascension se loví se dvěma muškařskými průvodci na každé lodi. To znamená, že každý rybář bude mít individuální pozornost od zkušeného průvodce. Průvodci důvěrně znají oblast Ascension Bay a vedou muškaře již více než patnáct let. Jsou zdvořilí, přátelští a mluví výborně anglicky.

 

Rybářské dny začínají kávou v 6:00, po které následuje vydatná snídaně v 7:00. Kdykoli budete po snídani připraveni vyrazit na ryby, průvodci budou připraveni také. Neexistuje žádný čas, kdy se musíte vrátit do chaty. Jedinou výhradou je vrátit se na vynikajicí večeři! Předkrmy začínají v 18:00 a kompletní večeře v 19:00.

 

Všechny čluny používají vodotěsné vysílačky (které získávají aktuální informace o počasí a komunikují s domovskou základnou), záchranné vesty a lékárničky.

Zahrnuto/nezahrnuto v ceně

 • ubytování
 • veškerá strava v chatě
 • rybolov s průvodcem
 • nealkoholické nápoje
 • poplatky za hosty
 • rybářské licence
 • internet
 • pozemní doprava z Meridy
 • hotely nebo jídla v Meridě
 • alkoholické nápoje
 • spropitné pro personál
 • prádelna

Místo loviště

Campeche, Mexiko

Hodnocení

0/5
Nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Vynikající
0
Velmi dobře
0
Průměrné
0
Slabé
0
Příšerné
0
Zobrazeno 1 - 0 z celkem 0

Napsat hodnocení

od €1,995,00
za osobu

Poptávka

  Také by se Vám mohlo líbit