od 13.900 Kč
Book Now

Chata na jezeře McLennan

Kanada, Ontario, jezero McLennan
Nehodnoceno

Doba trvání

týden

Typ vody

Sladká voda

Maximálně osob

10 osob / 1 chata

Jazyky

Angličtina

Přehled

Chata na jezeře McLennan

Rodinná rybářská a dobrodružná chata v Chapleau v Ontariu jen čtyři hodiny od michiganských hranic.

Nabízí bohatou rozmanitost rybolovných možností pro Walleye (candát severoamerický), Northern Pike (štika severní), Smallmouth Bass (okounek černý), Brook Trout (siven americký), Whitefish (síh) a Perch (okoun).

 

*Poznámka: Voda je pravidelně testována a je pitná. Chata se nachází v divoké přírodě, takže má omezený přístup k internetu.

 

Rybaření u chaty:
Chata se nachází na jezeře McLennan, kde je dominantním druhem candát severoamerický. Rybolov candátů na jezeře je dobrý, protože se chytá běžná velikost v rozmezí 1 až 3 libry (0,5-1,4kg). Větší v rozmezí 4 až 6 liber (1,8-2,8kg) se také chytí, ale nejsou tak časté. Můžete zde také chytit štiky severní a na jaře síha.

Jezero je menší než některá z velkých jezer v této oblasti, a je křišťálově čisté. Politika programu chyť a pusť pro candáta severoamerického. Ponechat si můžete jakoukoli štiku a síha, které ulovíte.

Jezera:
Do 10 až 60 minut od chaty jsou desítky nádherných rybářských jezer. Většina jezer nemá žádné kempy ani chaty a na mnoha jezerech budete jediným rybářem. Lodě necháváme na přívěsech připravené k tažení. V ideálním případě, pokud chcete využít fantastický rybolov Walleye v této oblasti, měli byste mít pick-up, džíp nebo SUV s přívěsem a 2palcovou koulí. Pohon 4×4 je přidaným bonusem na jaře, když jsou některé silnice zablácené.

 

Candát severoamerický (Walleye) :
Jezera v okolí občas přinesou až desítky ulovených candátů za den a to i ve velikostech okolo 4,5 kilo.

Větší jezera obývají větší candáti, ale je těžší je nalézt.

Jak chytit Walleye

Jaro:
Na jaře bude 90% populace jezera Walleye buď přímo podél břehu poblíž písečných oblastí, v malých potocích a řekách. Důvod, proč tam jsou, je ten, že se třou na písku.

Nástrahy: ideální do mělčích vod – wobler, plandavka, třpitka, gumová nástraha s menší jigovou hlavičkou.

Barvy: červená, žluta, tygr,

Nejlepším způsobem, jak najít Walleye, je trollovat podél pobřeží, dokud se do nich nedostanete, a poté vypnout motor a začít házet nebo se pohybovat po oblasti. Na jaře jsou Walleyes jedním z nejsnadnějších lovů, což je jeden z důvodů, proč jsou tak populární.

Pozdní jaro do léta:
Skalní body, kde je spousta vln, které produkují kyslík. V mnoha menších jezerech se Walleye skrývají v pleveli. Existuje zde mnoho struktur, které přitahují střevle a na těchto místech najdete i Walleyes.

Walleye se ráno velmi agresivně krmí.

Nástrahy: menší kopyta

Barvy nástrah: bílá, černá, žlutá, zelená

Horké letní odpoledne:
Většina hostů loví candáty brzy ráno nebo večer a odpoledne se pak soustředí na severní štiky. Jak odpolední sluneční světlo proniká do vody, mnoho lidí si myslí, že se candáti přestali krmit . Ve skutečnosti jsou candáti oslepeni sluncem. V takovém případě zkuste nasadit červa nebo střevle na háček a nechte svoji nástrahu klesnout na dno.

Letní noční rybolov:
Těsně před setměním se z hlubší vody začíná pohybovat velcí candáti. Nejlépe funguje trollování.

Barvy: černá a stříbrná nebo hnědá a stříbrná. Při lovu v noci je nejlepší barva modrá a stříbrná.

 

Štika severní (Northern Pike):
Větší jezera produkují štiky přes 9 kilo.

Nejlepší čas na rybaření na severní štiky je kolem poloviny rána do pozdního odpoledne. Když slunce začíná klesat, úhel slunečního světla produkuje menší průnik světla do vody. V této době severní štika zpomalí a dokonce se přestane krmit.

 

Okounek černý (Smallmouth Bass):
Několik jezer produkuje neuvěřitelný rybolov okounka černého. Jsou běžné v rozmezí 0,4-1,3kg, ale hosté si jich mohou ulovit mnoho v rozmezí 1,8-2,7kg. Jsou zde místa, kde celé odpoledne chytáte jednoho za druhým.

Ačkoli na jezeře u chaty nejsou okounci, tak je tato oblast nyní jednou z nejlepších destinací v Ontariu pro lov trofejních okounků. Jezera kousek od chaty jsou plná těchto ryb.

V červenci, srpnu a září je rybolov Smallmouth Bass nejlepší.

 

Siven Americký (Brook Trout):
Studená jarní jezera se siveny.

Velikost v rozmezí: 0,4-1,8kg

Krásné potoky a několik jezer v této oblasti jsou skvělou možností k lovu sivenů.

 

Síh (Whitefish):

McLennan Lake má dobrou populaci síha. Jsou běžné v rozmezí 0,8-1,6kg, ale může dosáhnout ve větších jezerech až 7 kilo!

Nejlepší čas na jaře před vylíhnutím mušek. Stále populárnější je technika muškaření. Za klidného večera na jaře se hosté tiše vrhnají do jedné ze zadních zátok a začnou vrhat suché mouchy na hladinu. Whitefish bojují, jako by v sobě měli ďábla, a na lehkém muškařském prutu to je spousty zábavy.

 

Lodě a motory:

Máme řadu lodí a motorů buď na vodě v chatě, nebo na přívěsech, které čekají na vlečení k libovolnému počtu jezer v této oblasti. Pokud chcete táhnout loď a lovit na jiném jezeře, potřebujete tažné zařízení s 2palcovou koulí. Můžete si také přivést vlastní loď.

Motory:
Máme 8hp a 9,9hp motory Mercury a několik 9,9hp motorů Yamaha.

Lodě:
Lodě jsou 4,5m rybářské lodě Naden. Lodě mají otočná sedadla, bezpečnostní sady, záchranné vesty, pádla, podběráky.

Kánoe ze skleněných vláken a dva 3m kajaky.

Ubytování:
Čtyři velké chaty u jezera, kde se vyspí až deset lidí. Každá chata má jednu nebo dvě koupelny, až čtyři ložnice, přední terasu a velká okna s krásným výhledem na jezero.

Interiér: podlahy z tvrdého dřeva, pohodlný nábytek a postele, plně vybavená kuchyň se všemi spotřebiči, WIFI internet a satelitní televize s plochou obrazovkou.

Na břehu jsou také tři čisté a pohodlné motelové jednotky.

 

Hlavní domek

Hlavní chata je zbrusu nová 3podlažní budova, která je zčásti dřevěná.

Kancelář je ve spodním patře budovy s výhledem na jezero je místem, kde se hosté přihlašují.

 

Vířivka a sauna

Velká vířivka, parní sauna

Ubytování

Chata Jedna

Je chatka se 4 ložnicemi / 2 koupelnami na břehu jezera.

Tři z ložnic mají manželskou postel a samostatné lůžko a čtvrtá ložnice má 2 samostatná lůžka. Chata má 2 patra a může ubytovat 10 osob. Velká otevřená kuchyň, jídelna a obývací pokoj.

Terasa po celé šířce chaty.

Chata je vybavena elektrickým ohřevem, teplou a studenou tekoucí vodou, hrnci, pánvemi, nádobím, lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, rychlovarnou konvicí, konvicí na kávu, satelitní TV.

Chata Tři

Je zbrusu nová chata u jezera se 4 ložnicemi a 2 koupelnami.

V hlavním patře je ložnice, koupelna, kuchyň, obývací pokoj a jídelna. V přízemí jsou 3 ložnice a koupelna. Každá ložnice má manželskou postel a samostatnou postel. K dispozici je také podkroví, které je přístupné pomocí kovového točitého schodiště v obývacím pokoji. Podkroví má pohovkua sedačku. Chata je celá sukovitá borovice s rustikálně vypadajícími laminátovými podlahami. Chata je elektrická a má plně vybavenou kuchyň, která zahrnuje lednici, sporák, hrnce, pánve, nádobí, nádobí, mikrovlnnou troubu, toustovač, rychlovarnou konvici, konvici na kávu, teplou a studenou tekoucí vodu, bbq, satelitní TV a wifi. Chata je nekuřácká a boty je nutno za všech okolností sundat u dveří. Domácí zvířata nejsou povolena.

Chata Čtyři

Je zbrusu nová jednopodlažní chata se 2 ložnicemi a 1 koupelnou u jezera.

Každá ložnice má manželskou postel a samostatnou postel. K dispozici je také podkroví, které je přístupné po točitém schodišti v obývacím pokoji. V podkroví jsou 2 rozkládací pohovky, které lze rozložit a použít, pokud jsou zde další osoby. Chata je elektrická a má plně vybavenou kuchyň, která zahrnuje lednici, sporák, hrnce, pánve, nádobí, mikrovlnnou troubu, nádobí, toustovač, rychlovarnou konvici, konvici na kávu, teplou a studenou tekoucí vodu, gril, satelitní TV a wifi. Chata je přímo na břehu jezera a vy si můžete vychutnat výhled na jezero z terasy, která vede po celé šířce chaty. Chata je nekuřácká a boty je nutno za všech okolností sundat u dveří. Domácí zvířata nejsou povolena.

Chata Pět

Je chata se 2 podlažími a 3 ložnicemi / 2 koupelnami.

V horním patře jsou 2 ložnice a 1 koupelna. Jedna ložnice má manželskou postel a samostatné lůžko a druhá ložnice má 2 samostatné postele. Hlavní patro má 1 ložnici / 1 koupelnu s manželskou postelí a samostatným lůžkem, otevřenou kuchyň, jídelnu a obývací pokoj.

Celý interiér z bílé borovice s dvojitými francouzskými dveřmi a velkou terasou, která je po celé šířce a délce chaty.

Chata je vybavena elektrickým ohřevem, teplou a studenou tekoucí vodou, hrnci, pánvemi, nádobím, lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, varnou konvicí, konvicí na kávu, grilem a satelitní TV. Je na kopci se stromy po obou stranách a skvělým výhledem na jezero. V této chatě se může ubytovat od 6 do 8 osob.

Chata Šest

Je chata s výhledem na jezero, 1 patro, 3 ložnice / 1 koupelna.

K dispozici jsou 3 velké ložnice v zadní části chaty a koupelna přes chodbu. Dvě ložnice mají v každém pokoji manželskou postel a třetí ložnice má dvě samostatná lůžka. K dispozici je otevřená koncepce kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, která má nádherný výhled na jezero.

Interiér z bílé borovice s dvojitými francouzskými dveřmi a velkou terasou, která je na celou šířku chaty.

Chata je vybavena elektrickým ohřevem, teplou a studenou tekoucí vodou, hrnci, pánvemi, nádobím, lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, varnou konvicí, konvicí na kávu, grilem, satelitní TV. Je na kopci s výhledem na jezero a může ubytovat 4 až 6 osob.

Chata Sedm

Je chata s výhledem na jezero, 1 patro, 3 ložnice / 1 koupelna.

Jedna ložnice má manželskou postel a další dvě ložnice mají v každém pokoji 2 samostatná lůžka. Jedná se o velmi širokou chalupu se všemi 3 ložnicemi v zadní části chaty s velkou otevřenou koncepcí kuchyně, jídelny a obývacího pokoje.

Chata má celý interiér z bílé borovice s dvojitými francouzskými dveřmi a velkou terasou, která je na celou šířku chaty.

Chata je vybavena elektrickým ohřevem, teplou a studenou tekoucí vodou, hrnci, pánvemi, nádobím, lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, varnou konvicí, konvicí na kávu, grilem a satelitní TV. Je na kopci s výhledem na jezero a může ubytovat 5-6 osob.

Ceník 2022

Balíčky chat – 1 týden

Zahrnuje: Chatu s úklidem, loď a motor, neomezené palivo, otočná sedadla, záchranné vesty, podběrák, červy, střevle.

 

2 dospělí – 1 loď / 4 dospělí – 2 lodě / 6 dospělých – 3 lodě / 8 dospělých – 4 lodě

 

2 osoby / $ 757 za 1 dospělou osobu

3 osoby / $ 713 za 1 dospělou osobu

4 osoby / $ 669 za 1 dospělou osobu

5 osob / $ 636 za 1 dospělou osobu

6 osob / $ 636 za 1 dospělou osobu

7 osob / $ 636 za 1 dospělou osobu

8 osob / $ 636 za 1 dospělou osobu

 

Průvodcovské služby / $ 30 za 1 hod.

Tipy a návrhy na sbalení si na chatu

Poznámka: Voda je pravidelně testována a je pitná.

Poznámka: Polštáře a ložní prádlo jsou dodávány, ale pokud si přejete, můžete si přivést vlastní.

Co si přivést:
• Jídlo a pití
• Fotoaparát
• Ručníky a osušky
• Oblečení a dešťové vybavení
• Osobní léky
• Osobní toaletní papír
• Papírové ručníky
• Lékárničku
• Mýdlo
• Zápalky a zapalovače
• Opalovací krém – 15 SPF nebo lepší (doporučeno 30 až 50)
• Rybářské potřeby
• Podběrák
• Nůž na filety
• Měřicí páska a měřítko
• Sonar
• Kompas
• Svítilna (nejlepší je vodotěsná)

Zahrnuto/nezahrnuto v ceně

 • Ubytování
 • Úklid
 • WC
 • Koupelna
 • Elektřina
 • Lodě s motorem včetně pohonných hmot, echolotu
 • Ložní prádlo
 • Podběrák, podložka, záchranné vesty
 • Červy, střevle
 • Jídlo
 • Potraviny
 • Nápoje
 • Letenka
 • Doprava

Místo loviště

Kanada, Ontario, jezero McLennan

Hodnocení

0/5
Nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Vynikající
0
Velmi dobře
0
Průměrné
0
Slabé
0
Příšerné
0
Zobrazeno 1 - 0 z celkem 0

Napsat hodnocení

od 13.900 Kč
za osobu

Poptávka

  Také by se Vám mohlo líbit