od 500 Kč
Book Now

Kemp – Dolní přehrada Riba Roja

Almatret, Španělsko
Nehodnoceno

Doba trvání

min. 1 noc

Typ vody

Sladká voda

Maximálně osob

na dohodě

Jazyky

Angličtina, Čeština

Přehled

Rybářský kemp poblíž katalánského městečka Almatret. Přímo na břehu kouzelné přehrady Riba Roja na pověstné řece Rio Ebro.

• Tradiční  • Moderní  • Skvěle vybavený  • Bezpečný  • Ekologický

 

RYBAŘENÍ NA RIO EBRO

Bojovní říční kapři, monstrózní sumci, krásní candáti, velcí okouni nebo trochu exotičtí black bassy.

Legendární přehrady na Rio Ebro

Rio-Ebro je řeka dlouhá více než 900 km a nejznámějšími úseky na ní jsou dvě mezi rybáři proslulé přehrady na rozmezí regionů Aragon a Katalánsko.

Horní přehrada Embalse de Mequinenza se vine krajinou více než 100 kilometrů, její hloubka dosahuje místy až 60 metrů a šířky od několika desítek po stovky metrů. Díky jednodušší dostupnosti lovných míst na jejích březích v posledních letech často trpí příliš velkým rybářským tlakem a díky její rozloze není jednoduché na ploše desítek kilometrů čtverečních pro neznalého člověka najít dobré místo k rybolovu, a to jak na břehu, tak ve vodě. Obrovskou nevýhodou je nestabilní stav vody této přehrady.

Spodní přehrada Embalse de Riba Roja, kde se nachází kemp je místo s dlouholetou tradicí oblíbené stovkami rybářů z celé Evropy. Riba Roja je dlouhá asi 40 kilometrů, její hloubky se pohybují od plytkých mělčin až po zhruba 30 metrů, šířka je většinou až několik set metrů. Tato přehrada je starší, teplejší a úživnější než přehrada horní a pokud hledáte rybaření v panenské přírodě a klidu nebo opravdu trofejní úlovky, pak musíte právě sem. Vznikla zatopením údolí s rozsáhlými ovocnými sady a lesy, které před zaplavením nebyly vykáceny a rybám tak vzniklo místo, které je jejich dokonalým útočištěm s mnoha přirozenými úkryty. O to složitější je to ale pro rybáře.

Díky perfektnímu zázemí kempu, zkušenostmi personálu a opravdu těžko uvěřitelnému množství ryb v přehradě, se pro vás při troše štěstí stane rybaření na této přehradě nezapomenutelným zážitkem na celý život.

Rybaření v kempu s sebou nese i výhody katalánských rybářských pravidel. Na rozdíl od Aragonu zde můžete lovit na živou nástražní rybu ( karas ), váš rybolov nemusíte po setmění přerušovat do svítání, protože můžete rybařit 24 hodin denně nonstop a také můžete bivakovat přímo na břehu přehrady.

A když k tomu přidáte skvělé zázemí kempu s barem, kuchyní, wifi a zesíleným telefonním signálem v areálu, pohodlné ubytování pár metrů od břehu a nové lodě se spolehlivými motory, volba je jasná…

 

RYBY NA RIO EBRO

Kapr
Ryby dosahují délky běžně i přes metr a hmotnosti i hodně přes 20kg.

Sumec
Ebro je vyhlášenou vodou zaslíbenou lovu trofejních sumců. V celé Evropě není mnoho dalších míst, kde dokážete chytit větší kusy, ale co se množství úlovků monster s délkou i hodně přes 2 metry jsou přehrady na řece Ebro jasnou jedničkou. V kempu je jedinečnou výhodou možnost legálně chytat i na živou nástražní rybu!

Candát
Je cílovou rybou pro tisíce rybářů, kteří na Ebro přijíždějí z celé Evropy, aby si zde mohli užít fantastické chvíle při lovu tohoto dravce. I když je pro mnoho rybářů Rio Ebro spojené spíš s lovem sumců, skutečností je, že daleko víc se zde chytá candát. Úlovky kapitálních kusů i přes 80 cm zde vůbec nejsou výjimkou! A pokud budete mít jen trochu štěstí, můžete za jediný den ulovit opravdu mnoho candátů.

Okoun
Poslední roky nebývale přály kondici okounů. Populace těchto krasavců se zde zněkolikanásobila a ryby dorůstají až šokujících velikostí. Úseky přehrady kolem kempu, kde je mnoho potopených stromů a jiných přirozených úkrytů, jsou považovány za jedny z nejlepších okounových míst na Riba Roja vůbec.

Black Bass
Neboli okounek pstruhový. Jedná se o sportovně velmi ceněnou rybu, dravého bojovníka, který umí nabídnout spoustu zábavy a zážitků hlavně v období letních veder, kdy ostatní ryby neprojevují velkou aktivitu. Dlouhá rákosová pole podél břehů poblíž našeho kempu jsou vyhlášená bassová místa, jedny z nejlepších na celé přehradě Riba Roja.

Tuňák
Možnost zprostředkování výletu na lov tuňáků.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování ve dřevěných chatách tří kategorií

Nové luxusně vybavené chaty, které se nacházejí jen několik kroků od vody!

 

VIP chata

Nově postavená chata, která disponuje dvěma samostatnými ložnicemi (každá pro 2 osoby) , obývacím pokojem, vybavenou prostornou kuchyní s jídelním koutem a velkou koupelnou. Soukromí a komfort.

Kuchyňská linka s dřezem, chladnička, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, nádobí. Prostorná koupelna s WC, umyvadlem a masážním sprchovým boxem.
Chata je klimatizovaná!

 

Chaty standard

Nově postavené chaty, ve kterých najdete jednu samostatnou ložnici (pro 2 osoby), obytný prostor s plně vybaveným kuchyňským koutem, prostornou koupelnu a další místa na spaní (další 2 osoby) v mezonetu chaty.

Chaty nabízejí dostatek místa a spoustu pohodlí!

Kuchyňská linka s dřezem, chladnička, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, nádobí.
Prostorná koupelna s WC, umyvadlem a masážním sprchovým boxem.
Chata je klimatizovaná!

 

Chaty economy

Kompletně zrekonstruované chaty nabízejí dostatek místa na přespání i nenáročnou přípravu jídla. Chaty mají obytný prostor se základním kuchyňským vybavením a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Pohodlné ubytování pro méně náročné rybáře!

Chaty mají obytný prostor se čtyřmi lůžky, koupelnu s WC, umyvadlem a sprchovým koutem.

Lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, vařič a základní nádobí. Maximální kapacita jsou 4 osoby v jedné chatě.
Chata je klimatizovaná!

 

Vlastní karavan

Obytné auto

Stan

V kempu je zajištěný telefonní signál i wifi.

 

OBČERSTVENÍ A STRAVOVÁNÍ

K dispozici je stylový venkovní bar s velkým grilem a pestrou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, dobrého točeného piva a místních pochutin.

Pokud si budete přát zajistit kvalitní stravování, v kuchyni kempu na vás čeká profesionální kuchař, který pro vás připraví snídaně, obědy, večeře i grilované nebo lokální speciality.

 

LOĎĚ

Hliníkové lodě se silnými a spolehlivými motory, které si můžete pronajmout na den, týden nebo celý váš pobyt.

Lodě jsou osazeny výkonnými motory Yamaha o výkonu 15HP, abyste je mohli používat i bez oprávnění k řízení vodních plavidel.

V nabídce jsou ale také dvě pětimetrové lodě Tracker s velmi silným motorem Yamaha o výkonu 50HP dovybavené příďovým elektromotorem ovládaným pedálem a echolotem Garmin.

Tu ale můžete používat pouze v případě, že jste vlastníkem oprávnění vůdce malých plavidel.

 

SLUŽBY RYBÁŘSKÉHO PRŮVODCE

V kempu je připravený, zkušený a uznávaný rybářský průvodce.
A pokud si to budete chtít opravdu užít, můžete s ním rybařit na krásné pětimetrové velmi dobře vybavené průvodcovské lodi se silným 50HP motorem.

Půjčovna rybářského vybavení
Pro všechny zájemce, kteří kemp navštíví jen na chvíli nebo se jim jednoduše nechce dopravovat všechno potřebné k rybolovu, je k dispozici půjčovna rybářského vybavení na všechny rybolovné techniky. Kvalitní vybavení renomovaných značek za symbolické ceny!

Povolenky k rybolovu
Na požádání vám samozřejmě v kempu zařídí potřebné doklady k rybolovu.

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Prosíme o dodržování CHECK-IN A CHECK-OUT termínů (změna časů je možná po domluvě)

CHECK-IN – 14:00

CHECK-OUT – 10:00

Při pronájmu chaty vybíráme kauci 100 €, která vám bude po vrácení chaty v původním stavu a po provedení základního úklidu vrácena v plné výši.

Ceník

Chata /noc €140

Obsazenost max. 4 osoby

Dvě ložnice

Obývací pokoj

Kompletní vybavenost

Chata /noc – €75

cena pro 1-3 osoby

Ložnice + patro

Kompletní vybavenost

příplatek za 4.osobu €25/noc

Chata/noc – €60

cena pro 1-3 osoby

Ložnice

Kompletní vybavenost

příplatek za 4.osobu €20/noc

Den – €75

Týden – €350

motor Yamaha 15HP

Den – €150

Týden – €900

motor Yamaha 50HP

5,2m + echolot + příďový motor

nutný průkaz VMP

Vlastní karavan

 • parkování/den – €15
 • osoba €5 / noc
 • připojení k elektřině €5 / den

Zázemí v kempu

 • osoba/týden – €50 (Sprcha + WC)

Půjčovna vybavení

 • den – €10 (prut s navijákem)
 • den – €10 (echolot)

 

 • Při pronájmu chaty vybíráme kauci 100 €, která vám bude po vrácení chaty v původním stavu a po provedení základního úklidu vrácena v plné výši.
 • Při poškození zařízení nebo vybavení chaty kauce 100 € propadá za účelem uhrazení nákladů na opravu nebo uvedení do původního stavu.
 • Závěrečný úklid chaty je možné předem dohodnout s provozovatelem kempu za úhradu.
 • Neuznáváme žádné pojištění pronajímatele. Neřešíme žádné škodní události s pojišťovnou klienta.

Zahrnuto/nezahrnuto v ceně

 • Ubytování
 • WiFi
 • Kuchyně s ledničkou
 • Doprava
 • Stravování
 • Povolenka: Rybářský lístek
 • Průvodce
 • Vybavení
 • Nástrahy

Místo loviště

Almatret, Španělsko

Hodnocení

0/5
Nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Vynikající
0
Velmi dobře
0
Průměrné
0
Slabé
0
Příšerné
0
Zobrazeno 1 - 0 z celkem 0

Napsat hodnocení

od 500 Kč
za osobu

Poptávka

  Také by se Vám mohlo líbit