od 500 Kč
Book Now

Pohořský rybník

Novohradské hory, Pohorská Ves, Česká republika
Nehodnoceno

Doba trvání

1 den

Typ vody

Sladká voda

Maximálně osob

2/ 1 lovné místo

Jazyky

Čeština

Přehled

POPIS

Pohořský rybník je soukromou vodou, kterou najdete na překrásném místě přírodního parku Novohradských Hor, kde se potkáte s překrásnou neposkvrněnou přírodou. Najdete zde rybí obsádku, která nebyla 10 let nikým lovena a můžeme ji považovat za divokou.  Najdete zde překrásné a zajímavé formy kapra s váhou od 3 kg do 10 kg, amury o váze 8 kilogramů! Štika obecná, která je zde dosazena jako preventista. Stejně tak i líny s délkou okolo 50 centimetrů a pstruha obecného, který zde vyrůstá od plůdku! Nasazeny jsou také Jeseteři, Sibiřský a Ruský o délce 120 cm. Tato lokalita je svou polohou velmi výjimečná a příroda v okolí je úchvatná. Pokud s vámi přijede doprovod  ,,nerybář“, užije si zde i on na procházkách v malebné přírodě. O váš komfort a úspěšný rybolov se postaráme s láskou k přírodě a rybám.

 

Lokace

Pohořský rybník se nachází v Jihočeském kraji, přibližně 3 km od Pohoří na Šumavě, v těsné blízkosti rakouských hranic. Je položen v nadmořské výšce 890 m. n. m. a rozprostírá se na ploše 6 hektarů.

Jeho průměrná hloubka je 2,5 metru, ale dno jezera je velmi členité. Je zde vybudováno 10 lovných míst, které jsou situované tak aby nenarušily ráz přírody.

Rybářská stanoviště jsou od sebe přibližně 50 metrů, a tak mají všichni rybáři zaručen svůj klid u vody.

 

Ceník

Nástup na lovné místo je mezi 13:00 – 14:00 hod. Opustit lovné místo je nutné do 12:00 hodin.

Ceny uvedené u jednotlivých lovných míst jsou pro rok 2020 zvýhodněny o 50% oproti klasickému ceníku!

Ceny jsou platné pouze pro rybolov v roce 2020. V případě, že za tyto ceny bude zákazník uplatňovat jako koncovou cenu se slevou pro rok 2021, vyhrazuje si prodej „Rybolov na pohoří s.r.o.“ takovou objednávku stornovat, případně požadovat částku v plné výši dle ceníku níže.

 

Povolenka na lovné místo (dva rybáři)

 

Povolenky 24 hodin – 1.200 Kč

Povolenka 2 dny – 1.100 Kč/den

3 a více dní – 1.000 Kč/den + možnost si odvést každý rybář 1 ks kapra do 65 cm.

Využijte možnosti nákupu dárkové poukázky k narozeninám, svátku nebo třeba k Valentýnu nebo Vánocům. Poukazy mají platnost jeden kalendářní rok.

Ceník je platný od 1. 1. 2020.

Lovné místo číslo:

Lovné místo číslo 1 je prvním místem od hráze, které si můžete zarezervovat.  Jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami. Na tomto místě je dno rybníky z počátku mělké a pozvolna vstupuje až do 6m hloubky. Takže je zde možno chytat v různých hloubkách.

Lovné místo číslo 2 je velice krásné a prostorné pro delší pobyt u našeho jezera. Jeho velikost je pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami. Na tomto místě je dno rybníka z počátku mělké a pozvolna vstupuje do 3m hloubky, kde je znatelná hrana koryta. Je zde možno chytat v různých hloubkách.

Lovné místo číslo 3 je jedno z menších, ale stále dostatečné pro dva rybáře s veškerým vybavením. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami. Svou polohou je na místě, kde se jezero ze širší částí začíná zužovat a dno zde začíná jít do hloubky 3m více zprudka.

Lovné místo číslo 4 je jedno z míst v uší části rybníka a jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Dále je vhodné, pokud budete chtít přijet ve větším počtu rybářů si rezervovat i lovné místo číslo 5 a budete mít dostatek soukromí. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami. Dno je zde v průměru 3m hluboké a šíře rybníka zaručí, že každá ryba plující od přítoku k hrázi vaší návnadu nemine.

Lovné místo číslo 5 je jedno z míst v uší části rybníka a jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Dále je vhodné, pokud budete chtít přijet ve větším počtu rybářů si rezervovat i lovné místo číslo 4 a budete mít dostatek soukromí. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami. Dno je zde v průměru 3m hluboké a šíře rybníka zaručí, že každá ryba plující od přítoku k hrázi vaší návnadu nemine.

Lovné místo číslo 6 je jedno z míst v uší části rybníka a jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami. Dno je zde v průměru 3m hluboké a šíře rybníka zaručí, že každá ryba plující od přítoku k hrázi vaší návnadu nemine.

Lovné místo číslo 7 je v nejužší části rybníka a jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami. Dno je zde v průměru 2- 3m hluboké a šíře rybníka zaručí, že každá ryba plující od přítoku k hrázi vaší návnadu nemine.

Lovné místo číslo 8 je umístěné v části rybníka, kde se rybník začíná opět rozšiřovat a jeho hloubka se začíná zmenšovat ke 2m. Jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami.

Lovné místo číslo 9 je jedno ze dvou na konci jezera, kde se dá nahodit až k přítoku a chytat jak na mělké vodě, tak na hloubce. Jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Lovné místo je přírodního charakteru s úmyslem co nejméně zasahovat do rázu přírody, je tak možné zde chytat i s vidličkami.

Lovné místo číslo 10 je posledním lovným místem, kde je vybudované molo a chytá se z něj, takže zde není možno chytat s vidličkami. Přístup k molu je strmí po vybudovaných schodech, ale zaručí možnost si nahodit ke dvěma přítokům. Jeho velikost je dostatečná pro dva rybáře s veškerým vybavením i pro jejich případné rodinné příslušníky. Dno je zde mělčí v průměru 1-2m hluboké.

Zahrnuto/nezahrnuto v ceně

  • parkování na parkovišti u správce
  • používání WC
  • dobré rady našeho správce

Místo loviště

Novohradské hory, Pohorská Ves, Česká republika

Hodnocení

0/5
Nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Vynikající
0
Velmi dobře
0
Průměrné
0
Slabé
0
Příšerné
0
Zobrazeno 1 - 0 z celkem 0

Napsat hodnocení

od 500 Kč
za osobu

Poptávka

    Také by se Vám mohlo líbit