od 24.400 Kč
Book Now

Jezero Esnagami

Kanada, Ontario, Esnagami Lake
Nehodnoceno

Doba trvání

min. 3 dny

Typ vody

Sladká voda

Maximálně osob

8 osob / 1 srub

Jazyky

Angličtina

Přehled

O JEZEŘE

Esnagami Lodge je přední  rybářské letovisko, které se  nachází na jezeře Esnagami severně od Nakiny v Ontariu v Kanadě. Stovky štik severních (70 až 120 cm) a candátů severoamerických (60 až 80 cm) jsou každou sezónu chyceny a zpět vypouštěny do jezera Esnagami. Také řada divokých domorodých sivenů amerických (40 až 60 cm) je připravena vyzvat rybáře na přívlač i mušky . Přirozené množství ryb zde v kombinaci s naším  25letým programem „Chyť a Pusť“, zajišťuje, že hosté mají vynikající šanci na nejlepší rybářský zážitek v životě.

Rybaření je v Esnagami skvělé – stejně jako vybavení. Užijte si přívlač z jednoho z našich ručně vyrobených 18 stop dlouhých cedrových člunů, každý poháněný spolehlivým přívěsným motorem o výkonu 9,9 HP.

Jezero Esnagami … Bohaté vody, majestátní divoká zvěř a rybolov trofejí!

Představte si nedotčené jezero se 120 mil pobřeží, více než 200 ostrovy a 18.000 akrů čisté, studené vody – a pouze s jednou chatou. To je jezero Esnagami. Trofejní severní štiky a robustní candáti severoameričtí v nesčetných zátokách, zákoutích s plevelem, u potopených ostrovů či v písčitých mělčinách.

Pokud vás zajímají siveni američtí. Můžete si udělat výlet na divokou vodu na řeku Esnagami. Zažijete zde nezapomenutelný den se siveny a candáty. Poté můžete přeplout do jednoho z několika bočních jezer, která nabízejí další rybářská dobrodružství pro štiky, candáty a siveny.

Mimo jiné zde lze spatřit divokou zvěř včetně vlků, losů, lesních caribou, medvědů černých, orlů bělohlavých, rybáků dlouhoocasých a potáplic, a dalších.

Po celodenním dobrodružství vás v hlavní jídelně přivítá vydatné domácí jídlo. Večer pak můžete zakončit u praskajícího ohně v hlavní chatě nebo jednoduše odpočinkem ve svém tichém a pohodlném srubu.

UBYTOVÁNÍ A SLUŽBY

Soukromé sruby se všemi moderními vymoženostmi vás po dni rybaření udrží v čistotě a pohodlí.

Hlavní chata nabízí pro vaše pohodlí satelitní TV, Wi-Fi, pohodlné pohovky a malý obchod. K zakoupení jsou k dispozici rybářské potřeby, nápoje, občerstvení a sportovní oblečení.

Plně vybavené kabiny jsou nabízeny s tekoucí teplou / studenou vodou, koupelnami (splachovací WC, umyvadlo a sprcha) a elektřinou, stejně jako pohodlnými postelemi a ložním prádlem, přikrývkami, povlečením a ručníky.

V největších srubech se může ubytovat až osm lidí a v menších se pohodlně ubytují dva hosté. Všechny sruby nabízejí ze svých teras krásný výhled na jezero.

Pro ještě vyšší úroveň rybářské dovolené můžete využít služeb nabízených Esnagami Lodge. Snídaně a večeře se každý den podávají v krásné hlavní jídelně. Po návratu ze dne nepřetržitého rybaření také zjistíte, že je váš srub uklizený, postele ustlané a ručníky vyměněné.

Pro hosty, kteří dávají přednost přípravě vlastního jídla, jsou sruby vybaveny kuchyní s lednicí, sporákem a troubou, hrnci, pánvemi a nádobím na vaření. Na terasu každého srubu jsou dodávány plynové grily pro grilování.

*Využijte předběžnou službu „objednávky potravin“ tím, že předem pošlete objednávku na jídlo. Až dorazíte, vaše zásoby budou ve vašem srubu.

RYBOLOV

Rybolov výbušných štik je potenciálem při každé návštěvě.

Pokud vás baví chytání velkých štik, pak výlet do Esnagami Lodge otestuje vaše rybářské schopnosti a rozproudí vaše srdce.

Milovníci přívlače si přijdou na své avšak muškaři budou také nadšení z útoků podobnému žralokovi, když se blíží k vaší mušce. Štiky zůstávájí po celé léto v mělčinách, ve vodním sloupci od 1 do 2,5 metru, což poskytuje skvělou příležitost pro milovníky muškaření.

Každou sezónu jsou chyceny stovky štik v rozmezí 70 až 130 centimetrů a opatrně vráceny do jezera. Tím je zajištěno, že tyto ryby tu budou pro každou vaši návštěvu.

Jezero Esnagami nabízí po celou sezónu trvale silný rybolov štik.

Rybáři přívlače zde používají k přilákání těchto dychtivých ryb středně těžké až těžké akční pruty, velké plandavky, rotačky, či woblery.

Ať už chcete lovit štiku jakýmkoli způsobem, jezero Esnagami má počet a velikost ryb, díky nimž se sem budete vracet pro další trofeje!

Ať už jigujete, trolujete nebo vláčíte – Candáti z Esnagami žerou pořád.

S nekonečnou rozmanitostí dna jezera spolu s více než 200 ostrovy rozloženými na ploše 18 000 akrů, má Esnagami strukturu, ve které se candátům velice daří, což z něj činí jeden z nejlepších rybolovů trofejních candátů severoamerických v celém Ontariu.

Rybolov candátů zůstává konzistentní po celou naši sezónu, což znamená, že hosté Esnagami Lodge nemají žádné potíže s chytáním ryb, bez ohledu na to, kdy jezero navštíví.

Muškaření nebo přívlač … Nádherní siveni vás uchvátí!

Ať už vás baví muškaření nebo přívlač, Esnagami Lodge nabízí prvotřídní rybolov domorodého sivena amerického – dalšího druhu, který byl dobře udržován prostřednictvím našeho pečlivě spravovaného programu “Chyť a Pusť”.

Siveni se chytají na dobrodružných výletech v rozmezí od 0,7 do 2,7 kg na našich divokých vodách nebo v křišťálově čistých jarních jezerech. Můžete se vydat na vzrušující rybářskou exkurzi po slavné řece Esnagami a lovte mohutného sivena v rychlých peřejích, štěrkových podloží či hlubokých “bazénech”.

Zkušení průvodci se vám budou věnovat a nabídnou spoustu rad a odborných znalostí o tom, jak ulovit tyto krásné, divoké sportovní ryby.

Vynikající rybolov sivenů najdete také v řadě artézských pramenitých jezerech, jen kousek od chaty. Tato krásná křišťálově čistá jezera, známá jako „říše divů“, nabízejí po celou sezónu důslednou sivenní akci jak pro rybáře na přívlač, tak pro muškaře.

MUŠKAŘENÍ

Bez ohledu na to, zda jste specializovaným muškařským rybářem, nebo jen občas  provětráte muškařský prut, Esnagami Lodge nabízí zážitek z muškaření speciálně navržený tak, aby vyhovoval vašim preferencím a úrovni dovedností.

Ať už jste nováček nebo odborník, zkušený personál vám poradí, jaké techniky a taktiky vám zajistí úspěšný zážitek z muškaření.

Možná nebude více vzrušující způsob, jak chytit štiku, než na mušku. Jezero Esnagami poskytuje jedny z nejlepších trofejí v lovu štiky severní.

 

LODĚ

Prožijte svůj den rybaření v pohodlí a stylu s ručně vyrobenými čluny

Cedrové rybářské čluny na zakázku vyrobené byly speciálně navrženy pro maximální pohodlí rybářů. Tyto čluny jsou silné a robustní a poskytují tichou jízdu.

Uvnitř je spousta místa pro veškeré vaše vybavení a každá loď je vybavena polstrovanými sedadly, podběrákem a kolébkou pro šetrné vypuštění ryb. Všechny čluny jsou poháněny spolehlivými a dobře udržovanými přívěsnými motory Mercury.

LICENCE K RYBOLOVU

Esnagami Lodge zajistí veškeré potřebné povolení k rybolovu na jezeře a přilehlých řekách.

PRŮVODCI

Naši průvodci vám ukážou jezero, jak na něm lovit, a uvaří vám lahodný oběd.

Chcete-li co nejlépe využít svůj rybářský zážitek na jezeře Esnagami, zvažte pronájem jednoho ze zkušených průvodců. Přátelští a schopní průvodci vám mohou pomoci s výběrem správného vybavení, vyhledáním hlavních rybářských lokalit a navigací kolem našeho 18 000 akrového jezera.

Průvodci také připraví vaše čerstvě ulovené candáty k obědu na břehu, tradici divočiny, která je často vrcholem dne.

Výlety na řece Esnagami

Rozhodněte se pro výlet po slavné řece Esnagami a zkušení průvodci vás provedou rychlými peřejemi, štěrkovými postelemi s hladkým přechodem, hlubokými bazény a zároveň vám nabídnou své odborné znalosti o tom, jak přelstít siveny či candáty, kteří se zde nacházejí. Průměrný siven se loví v rozmezí od 0,7 do 0,9 kg, ale střetnete se i s rybami vážícími v rozmezí od 1 do 3 kg. Candátů je zde mnoho v rozmezí 1 až 2 kg.

Jednodenní výlety po řece

K dispozici jsou také výlety s průvodcem s přenocováním v River Campu. Tato možnost vám umožní cestovat dále po řece Esnagami a lovit siveny a candáty.
Cena: 375,00 $ (cca 8.700,- Kč) – 1 osoba (na základě 2 hostů)

Ceník průvodců pro rok 2020:

Průvodci po jezeře / 1 den / 1 osoba – 260,00 $ (cca 6.000,- Kč)
Průvodci po řece / 1 den / 1 osoba – 400,00 $ (cca 9.300,- Kč na základě 2 hostů)
Ceny nezahrnují příslušné daně ve výši 13%

 

Esnagami Lodge nabízí různé balíčky ubytování podle vašich preferencí a potřeb.

Váš rybářský výlet začíná v sobotu brzy ráno, počínaje malebným 15minutovým výletem letadlem z doku v Nakina v Ontariu. Z chaty odjíždíte následující pátek, hned po snídani. K dispozici jsou také 5denní, 4denní a 3denní balíčky.

Kontaktujte nás ohledně konkrétních informací o příletech a odletech.

 

Balíčky 2020:

Plný servis:

 • Zpáteční let
 • Soukromá chata
 • Snídaně a večeře v hlavní jídelně
 • Oběd v krabici nebo na břehu
 • Ložní prádlo, ručníky
 • Denní úklid
 • Čluny s motorem včetně paliva
 • Podběrák, podložka, záchranné vesty
 • Čištění a zmrazování ryb

Ceník (Kanadský dolar):

6 dní / 1 osoba – 2065 $ (cca 36.000,- Kč)

5 dní / 1 osoba – 1965 $ (cca 34.300,- Kč)

4 dny / 1 osoba – 1765 $ (cca 30.900,- Kč)

3 dny / 1 osoba – 1595 $ (cca 27.900,- Kč)

 

Standart:

 • Zpáteční let
 • Soukromá chata
 • Kuchyně
 • Snídaně a večeře v hlavní jídelně – lze přiobjednat
 • Předběžná objednávka potravin – lze objednat 2 týdny před příjezdem
 • Ložní prádlo, ručníky
 • Čluny s motorem včetně paliva
 • Podběrák, podložka, záchranné vesty
 • Čištění a zmrazování ryb

Ceník:

6 dní / 1 osoba – 1785 $ (cca 31.200,- Kč)

5 dní / 1 osoba – 1675 $ (cca 29.300,- Kč)

4 dny / 1 osoba – 1595 $ (cca 27.900,- Kč)

3 dny / 1 osoba – 1395 $ (cca 24.400,- Kč)

Zahrnuto/nezahrnuto v ceně

 • Ubytování
 • Zpáteční let
 • WC
 • Koupelna
 • Elektřina
 • Lodě s motorem včetně pohonných hmot
 • Ložní prádlo, ručníky
 • Podběrák, podložka, záchranné vesty
 • Čištění a zmrazování ryb
 • Dále dle balíčku
 • Doprava do Nakina
 • Potraviny

Místo loviště

Kanada, Ontario, Esnagami Lake

Hodnocení

0/5
Nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Vynikající
0
Velmi dobře
0
Průměrné
0
Slabé
0
Příšerné
0
Zobrazeno 1 - 0 z celkem 0

Napsat hodnocení

od 24.400 Kč
za osobu

Poptávka

  Také by se Vám mohlo líbit