Věděli jste o tom, že rybařit v nejkrásnějších rybářských destinacích ve světě může být dostupné téměř pro každého rybáře?

Jistě znáte spoustu cestovních kanceláří nebo turistických průvodců, ale slyšeli jste někdy o firmě, která vám zařídí a doporučí rybářské zájezdy s rodinou, či pravou rybářskou dovolenou? Pokud ne, nastal čas to změnit.

 

Existuje celá řada cestovních agentur nabízejících rybářské destinace, které vám zařídí kompletní rybářskou dovolenou, den po dni, pomalu hodinu po hodině. Takovéto dovolené jsou fajn, ale ne tak úplně pro každého. Mnoho rybářů preferuje spíše volnost a soukromí. Jet si kam zrovna člověk chce, chytat ryby které chce, a užívat si dobrodružství se svými nejbližšími. Další podstatnou věcí je cena. Dovolené přes cestovní agentury jsou obvykle výrazně dražší, než dovolená tzv. na vlastní triko. A právě portálů či vyhledavačů rybářských lokalit po celém světě je velmi málo. Právě to ale změnila společnost Fishtime.

Jde o portál, který poradí, zařídí, objedná a doporučí vám vaši vysněnou rybářskou dovolenou.

Doporučí nejlepší cestu, trajekt, letenku, návnady, oblečení, vybavení a další potřebné věci.

Zákazník se nemusí bát jazykové bariéry a špatně vybrané lokality. Portál inzeruje pouze ověřené provozovatele a rezervuje dovolenou za vás.

Největší výhodou je, že Fishtime nabízí tyto rybářské možnosti se všemi doporučeními za ceny, které udává přímo provozovatel těchto služeb. 

Rybář tedy nezaplatí ani korunu navíc za tyto služby. 

Jak to funguje?

V sekci destinace si zvolíte zemi, ve které chcete rybařit. Dále si vyfiltrujete typ vody a typ rybaření a už můžete procházet jednotlivé výsledky.

Nabídka lokalit je velmi pestrá a zajímavá. Nutno dodat, že zde nenaleznete pouze místo, mapu a jakou rybu ulovíte. Dostane se vám podrobného a pečlivého přehledu, co vše dané místo nabízí a proč jít zrovna sem.

Hlavně si nezapomeňte vzít sebou stylové rybářské tričko.

Mimo jiné se také dočtete o pravidlech lovu, provozní době, technice lovu, okolí a ceníku. Tedy nemusíte žádné informace zbytečně dohledávat. K pokochání jsou u každého místa přiložené fotografie samotných rybářů a rybářek z daného místa s úlovkem.

 

Samozřejmě zde nechybí ani možnost ubytování, které je taktéž přesně specifikováno a dostatečně okomentováno. A pokud jste nároční, jistě se vám hodí i nějaké ty tipy na výlety v okolí.

 

Fishtime se snaží uspokojit každého příchozího na svůj portál. A především, co je důležité dodat je to, že vyhledávání nebylo nikdy jednodušší.

 

Zakladatel, vize a plány portálu FISHTIME do budoucna

Díky rybářským zkušenostem Jiřího Nováka, zakladatele portálu, by nebyl Fishtime tam, kde je dnes. Rybolov je jeho koníčkem, vášní a životním stylem.

Sám měl kdysi potíže s vyhledáváním rybářských lokalit a cítil to jako velký zápor při výběru rybářské destinace. Právě to bylo impulsem k vytvoření jednotného vyhledávače rybářských lokalit.

Vize portálu je především cenová relace. Přijdou si na své ti rybáři, kteří nechtějí za dovolenou utrácet větší množství peněz a chtějí se vyhnout zbytečným poplatkům či drahému průvodci.

Zároveň portál nabízí i dražší rybářské pobyty, především v zahraničí, ale i přesto se snaží zaměřit na cenově dostupnější možnosti.

Co se týče plánů do budoucna, snaží se vyhledávat nové atraktivní lokality, které budou všem dostupné i po vlastní ose. Jednou z myšlenek je podpořit zahraniční provozovatele rybářských služeb. A důvod? Chtějí ulevit českým vodám od náporu rybářů.

 

Rybaření totiž čím dál více nabývá na popularitě a rybářů na vodách stále přibývá, což vnímá sám zakladatel. Nezbývá než jen doufat v respekt rybářů nejen k rybám samotným, ale také k přírodě.

Fishtime si rychle získal své fanoušky a podporovatele. Během pár týdnů jich bylo více než 200. Proto ani vy neváhejte a prozkoumejte portál a všechno, co nabízí, protože vášeň po rybaření je neukojitelná.